Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. informujemy, iż:
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest Datum Software Mariusz Babicz, Dzielskiego 14/8, 31-465 Kraków.
Dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją zamówienia zakupu licencji, na podstawie art. 6 ust 1 pkt b. i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu dokonania zakupu, dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji zmówienia oraz nie krócej niż wymagają tego przepisy prawa podatkowego.
Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia.
Jeśli uznasz, iż przetwarzanie twoich danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu dokonania zakupu należy wypełnić i przesłać poniższy formularz. Prosimy o prawidłowe wprowadzenie danych firmy, gdyż na tej podstawie będzie wystawiona faktura VAT. Po otrzymaniu zamówienia prześlemy e-mail zwrotny z instrukcjami dotyczącymi płatności. Klucz licencyjny oraz faktura zakupu programu zostanie wysłana po dokonaniu płatności.