Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Program Dom Studencki postał na bazie wieloletnich doświadczeń autorów w zakresie problematyki administrowania domami studenckimi i jest unikatowym na rynku programem dedykowanym bezpośrednio akademikom. Jego specyfika związana z kwaterowaniem mieszkańców w oparciu o skierowania, naliczniem i pobieraniem opłat, jak również szereg specjalistycznych zestawień i raportów odróżnia go od bogatej oferty programów hotelarskich, dając jednocześnie gwarancję kompleksowej pomocy w zakresie administracji domami studenckimi.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej trzymiesięcznej wersji demonstracyjnej, dzięki której mogą Państwo zapoznać się z programem i osobiście przekonać o jego użyteczności.

Udostępniona w programie funkcjonalność pozwala na: 

  • kompleksową obsługę kwaterowania studentów, łącznie z ewidencją wolnych miejsc, rezerwacją miejsc, rozstrzyganiem rezerwacji niejednoznacznych, przekwaterowaniami, oraz ewidencją wydanego wyposażenia. Moduł kwaterowania umożliwia również tworzenie wielu zestawień związanych z procedurą kwaterowania studentów np. aktualny stan pokoi, skierowania wydziałami, wykwaterowani w okresie i wiele innych. 
  • prowadzenie ewidencji mieszkańców z wygodnym mechanizmem filtrowania danych np. względem wydziału, kierunku, roku itp. Przejrzyste opcje tworzenia zestawień zaległości, zestawień nadpłat, oraz szereg zestawień przydatnych w trakcie administrowania domem studenckim np. książka lokalowa, niezameldowani, badania okresowe, obcokrajowcy, niepełne odpłatności, itp. 
  • gromadzenie wszelkich informacji związanych z mieszkańcami w postaci kartoteki mieszkańca obejmującej dane podstawowe studenta, stawki miesięczne, opłaty dodatkowe, kwity magazynowe i księgowe, oraz uwagi dodatkowe. Kartoteka mieszkańca pozwala również na podejrzenie aktualnego stanu rozliczenia studenta z rozbiciem na opłaty podstawowe, odsetki oraz opłaty dodatkowe. 
  • prowadzenie księgowości związanej z pobieraniem opłat za akademik, odsetek, oraz opłat dodatkowych, tworzenie zestawień kwitów księgowych z rozbiciem dla poszczególnych typów dokumentów księgowych, tworzenie raportów kasowych za dany okres, bądź według wybranej numeracji kwitów, oraz generowanie szczegółowych rozbić wpłat za konkretny miesiąc, oraz zestawień zbiorczych dla poszczególnych kont. 
  • analizę aktualnego stanu akademika, związaną z pokojami, rezerwacjami, skierowaniami, oraz wyposażeniem. 
  • dodatkowo program posiada możliwość kontroli dostępu użytkowników do poszczególnych opcji, rozbudowaną konfigurację pozwalającą na dostosowanie aplikacji dla indywidualnych potrzeb, oraz możliwość obsługi wielu domów studenckich w jednej bazie danych. Wraz z programem dostarczamy również moduł edytora, pozwalający na proste definiowanie własnych wydruków.