Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak można zapoznać się z programem?

Program w wersji demonstracyjnej można pobrać bezpośrednio z naszych stron internetowych. Instalacja programu jest w pełni zautomatyzowana i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wiele informacji na temat programu można znaleźć również w udostępnionej na naszych stronach dokumentacji programu.

Czy wersja demonstracyjna ma ograniczoną funkcjonalność?

Nie, wersja demonstracyjna ma tę samą funkcjonalność co pełna wersja programu. Jest ona natomiast ograniczona czasowo.

Jak długo można używać wersji demonstracyjnej?

Wersji demonstracyjnej można używać przez okres 1 miesiąca od daty zainstalowania programu.

Czy zostanę poinformowany o końcu okresu demonstracyjnego?

Tak, program kilka dni przed upływem okresu demonstracyjnego informuje o tym użytkownika wyświetlając odpowiedni komunikat.

Jak można zamówić pełną wersję programu?

Aby zamówić program należy przesłać na adres firmy zamówienie. Najlepiej skorzystać z dostępnego na stronie formularza. Zamówienie można wysłać również poprzez pocztę e-mail. Należy wówczas pamiętać aby znalazły się w nim co najmniej dane: Nazwa zamawianego programu, ilość sztuk, dane kupującego (nazwa, adres, nip).

Czy dane wprowadzone w wersji demo będą zachowane po zakupie programu?

Tak, po zakupie wersji pełnej będą widoczne wszystkie dane wprowadzone w okresie demonstracyjnym.

Jak często pojawiają się nowe wersje programu?

Nowe wersje tworzone są na podstawie uwag zgłaszanych przez klientów, bądź w wyniku zmian przepisów, ustaw itp. Stąd częstotliwość pojawiania się wersji nie jest regularna.

Jakie są koszty uaktualnień programu?

Przez okres 1 roku od daty zakupu programu wszelkie uaktualnienia programu są bezpłatne. Po upływie tego okresu aktualizacja programu jest związana z zakupem uaktualnienia. Szczegółowy cennik programu dostępny jest na naszych stronach.

 

 

Czy program umożliwia pracę wielostanowiskową?

Tak, program umożliwia wielu użytkownikom dostęp do wspólnych danych. Wymaga to jedynie odpowiedniego skonfigurowania programu oraz sieci komputerowej w Państwa firmie.

Czy można używać programu na starszych systemach Windows?

Tak, program będzie poprawnie działał również na starszych systemach Windows. Należy jednak pamiętać o doinstalowaniu na tych systemach odpowiednich (darmowych) uaktualnień. Szczegółowa lista wymagań programu dostępna jest w instrukcji instalacji.

 

Czy można zmodyfikować wydruki generowane przez program?

Tak, wszystkie wydruki generowane są na podstawie szablonów, które można modyfikować we własnym zakresie. Modyfikacja wydruków jest prosta i szczegółowo opisana w dokumentacji programu.